Náš web Knihy Týden používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti.

Registrace | Přihlášení


Four Queens

(Produkt nebyl zatím hodnocen)

Napsat recenzi

Autor:
Vydavatel:
Jazyk: angličtina
Publikováno: 2008
Formát: brožovaná kniha

Dostupnost:

nebo Hlídající pes, Doporučit známému, Položit dotaz prodejci, Přidat do oblíbených

Cena: 395 Kč ( 359 Kč bez DPH)
Ušetříte 4 Kč (1%)
Běžná cena 399 Kč
Dostupnost:

Anotace

For fans of Alison Weir and Antonia Fraser,acclaimed author Nancy Goldstone’s thrilling history of the royal daughters who succeeded in ruling—and shaping—thirteenth-century Europe
Set against the backdrop of the thirteenth century, a time of chivalry and crusades, troubadors, knights and monarchs, Four Queens is the story of four provocative sisters—Marguerite, Eleanor, Sanchia, and Beatrice of Provence—who rose from near obscurity to become the most coveted and powerful women in Europe. Each sister in this extraordinary family was beautiful, cultured, and accomplished but what made these women so remarkable was that each became queen of a principal European power—France, England, Germany and Sicily. During their reigns, they exercised considerable political authority, raised armies, intervened diplomatically and helped redraw the map of Europe. Theirs is a drama of courage, sagacity and ambition that re-examines the concept of leadership in the Middle Ages.

Kategorie

Knihovnické kódy

  • EAN: 9780143113256

Zákazníci si zakoupili s tímto produktem

The Miniaturist

Autor: Jassie Burton

Běžná cena: 239 Kč

Ušetříte: 24 Kč 10 %

Naše cena: 215 Kč

The Penguin Book of Witches

Autor: Katherine Howe (Ed.)

Běžná cena: 359 Kč

Ušetříte: 36 Kč 10 %

Naše cena: 323 Kč

A People's Tragedy: The Russian Revolution 1891-1924

Autor: Orlando Figes

Běžná cena: 599 Kč

Ušetříte: 60 Kč 10 %

Naše cena: 539 Kč

Trial of Jan Hus: Medieval Heresy and Criminal Procedure

Autor: Fudge, Thomas A.

Naše cena: 1 641 Kč

THE TUDORS: THY WILL BE DONE

Autor: Hirst, M.

Běžná cena: 299 Kč

Ušetříte: 30 Kč 10 %

Naše cena: 269 Kč

Modern History of Japan

Autor: Gordon, Andrew

Naše cena: 794 Kč

Mythology: Timeless Tales of Gods and Heroes

Autor: Edith Hamilton

Běžná cena: 259 Kč

Ušetříte: 26 Kč 10 %

Naše cena: 233 Kč

After Tamerlane: The Rise and Fall of Global Empires, 1400-2000

Autor: John Darwin

Běžná cena: 449 Kč

Ušetříte: 45 Kč 10 %

Naše cena: 404 Kč

Europe: The Struggle for Supremacy, 1453 to the Present

Autor: Brendan Simms

Běžná cena: 399 Kč

Ušetříte: 40 Kč 10 %

Naše cena: 359 Kč

Hidden Harmonies: The Lives and Times of the Pythagorean Theorem

Autor: Robert&ellen Kaplan

Běžná cena: 299 Kč

Ušetříte: 30 Kč 10 %

Naše cena: 269 Kč

Clay Man

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 299 Kč

Ušetříte: 30 Kč 10 %

Naše cena: 269 Kč

Hans and Rudolf

Autor: Thomas Harding

Běžná cena: 299 Kč

Ušetříte: 30 Kč 10 %

Naše cena: 269 Kč

The Three Emperors

Autor: William Dietrich

Běžná cena: 299 Kč

Ušetříte: 30 Kč 10 %

Naše cena: 269 Kč

The Signature of All Things

Obrázek produktu neni k dispozici 25 %

Autor: Elizabeth Gilbert

Běžná cena: 195 Kč

Ušetříte: 49 Kč 25 %

Naše cena: 146 Kč

Noble House (Modern Hong Kong)

Autor: James Clavell

Běžná cena: 279 Kč

Ušetříte: 28 Kč 10 %

Naše cena: 251 Kč

Strategy : A History

Autor: Freedman, S.

Běžná cena: 610 Kč

Ušetříte: 61 Kč 10 %

Naše cena: 549 Kč

A Cruel and Shocking Act: The Secret History of the Kennedy Assassination

Autor: Philip Shenon

Běžná cena: 699 Kč

Ušetříte: 70 Kč 10 %

Naše cena: 629 Kč

Dragonfly In Amber (FilmTieIn)

Autor: Diana Gabaldon

Běžná cena: 199 Kč

Ušetříte: 20 Kč 10 %

Naše cena: 179 Kč

The Lilly and the Lion (Accursed Kings #6)

Autor: Maurice Druon

Běžná cena: 339 Kč

Ušetříte: 34 Kč 10 %

Naše cena: 305 Kč

China Dolls

Autor: Lisa See

Běžná cena: 399 Kč

Ušetříte: 40 Kč 10 %

Naše cena: 359 Kč

Sword Song

Autor: Bernard Cornwell

Běžná cena: 299 Kč

Ušetříte: 30 Kč 10 %

Naše cena: 269 Kč

Georgiana, Duchess of Devonshire

Autor: Amanda Foreman

Běžná cena: 277 Kč

Ušetříte: 28 Kč 10 %

Naše cena: 249 Kč

The Luminaries

Autor: Eleanor Catton

Běžná cena: 215 Kč

Ušetříte: 21 Kč 10 %

Naše cena: 194 Kč

The Valley of Horses (Earth's Children 2)

Autor: Jean M. Auel

Běžná cena: 259 Kč

Ušetříte: 26 Kč 10 %

Naše cena: 233 Kč

The King Without a Kingdom (Accursed Kings #7)

Autor: Maurice Druon

Běžná cena: 339 Kč

Ušetříte: 34 Kč 10 %

Naše cena: 305 Kč

Dragonfly In Amber

Autor: Diana Gabaldon

Běžná cena: 299 Kč

Ušetříte: 30 Kč 10 %

Naše cena: 269 Kč

The October Horse

Autor: Colleen Mccullough

Běžná cena: 244 Kč

Ušetříte: 24 Kč 10 %

Naše cena: 220 Kč

Hot Dogs and Cocktails: When FDR Met King George VI at Hyde Park on Hudson

Autor: Peter Conradi

Běžná cena: 499 Kč

Ušetříte: 50 Kč 10 %

Naše cena: 449 Kč

The Black Prince of Florence

Autor: Catherine Fletcher

Běžná cena: 488 Kč

Ušetříte: 49 Kč 10 %

Naše cena: 439 Kč

THE ANGEL OF GROZNY: Life Inside Chechnya

Autor: Seierstad, A.

Běžná cena: 265 Kč

Ušetříte: 27 Kč 10 %

Naše cena: 238 Kč

Nová recenze

Podělte se o svůj názor na tento titul s ostatními čtenáři.

Otázka proti spamu



Přihlášení uživatele