Náš web Knihy Týden používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti.

Registrace | Přihlášení


I HEART NEW YORK

(Produkt nebyl zatím hodnocen)

Napsat recenzi

Autor:
Vydavatel:
Publikováno: 2009
Formát: paperback 336 stran
Cena: 147 Kč ( 134 Kč bez DPH)
Ušetříte 2 Kč (1%)
Běžná cena 149 Kč
Dostupnost:

Anotace

Perfect for fans of Sophie Kinsella, get ready for the summer debut of the year! It's official. Angela Clarke is in love -- with the most fabulous city in the world. Fleeing her cheating boyfriend and clutching little more than a crumpled bridesmaid dress, a pair of Louboutins and her passport, Angela jumps on a plane, destination - NYC. Holed up in a cute hotel room, Angela gets a New York makeover from her NBFJenny and a whirlwind tour of the city that never sleeps. Before she knows it, Angela is dating two sexy guys. And, best of all, she gets to write about it in her new blog (Carrie Bradshaw eat your heart out). But it's one thing telling readers about your romantic dilemmas, it's another figuring them out for yourself ! Angela has fallen head over heels for the big apple, but does she heart New York more than home?

Kategorie

Knihovnické kódy

  • ISBN: 0007288387
  • EAN: 9780007288380

Publikace od stejného autora

THE SINGLE GIRLS TO DO LIST

Autor: Kelk, L.

Běžná cena: 171 Kč

Ušetříte: 11 Kč 6 %

Naše cena: 160 Kč

What a Girl Wants

Autor: Kelk, L.

Běžná cena: 171 Kč

Ušetříte: 11 Kč 6 %

Naše cena: 160 Kč

Always the Bridesmaid

Autor: Kelk, L.

Běžná cena: 171 Kč

Ušetříte: 11 Kč 6 %

Naše cena: 160 Kč

A Girl's Best Friend

Autor: Kelk, L.

Běžná cena: 149 Kč

Ušetříte: 2 Kč 1 %

Naše cena: 147 Kč

Zákazníci si zakoupili s tímto produktem

Zbožňuju Londýn

Autor: Lindsey Kelk

Běžná cena: 249 Kč

Ušetříte: 47 Kč 19 %

Naše cena: 202 Kč

THE SINGLE GIRLS TO DO LIST

Autor: Kelk, L.

Běžná cena: 171 Kč

Ušetříte: 11 Kč 6 %

Naše cena: 160 Kč

BE CAREFUL WHAT YOU WISH FOR

Autor: Potter, A.

Běžná cena: 192 Kč

Ušetříte: 2 Kč 1 %

Naše cena: 190 Kč

DON´T YOU FORGET ABOUT ME

Autor: Potter, A.

Běžná cena: 168 Kč

Ušetříte: 2 Kč 1 %

Naše cena: 166 Kč

Zbožňuju Vánoce

Autor: Lindsey Kelková

Běžná cena: 249 Kč

Ušetříte: 47 Kč 19 %

Naše cena: 202 Kč

Tess of D´Uberville (Collins Classics)

Autor: Hardy, T.

Naše cena: 53 Kč

Pride and Prejudice (Collins Classics)

Autor: Austen, J.

Naše cena: 53 Kč

Last Letter from Your Lover

Autor: Jojo Moyes

Běžná cena: 249 Kč

Ušetříte: 9 Kč 4 %

Naše cena: 240 Kč

Christmas Books

Autor: Charles Dickens

Běžná cena: 99 Kč

Ušetříte: 1 Kč 1 %

Naše cena: 98 Kč

Reálie anglicky mluvících zemí /rozšířené vydání/

Autor: Kolektiv

Běžná cena: 125 Kč

Ušetříte: 16 Kč 13 %

Naše cena: 109 Kč

Girl Online: On Tour

Autor: Zoe Sugg

Běžná cena: 317 Kč

Ušetříte: 3 Kč 1 %

Naše cena: 314 Kč

Love from Paris

Autor: Potter, A.

Běžná cena: 150 Kč

Ušetříte: 2 Kč 1 %

Naše cena: 148 Kč

YOU´RE THE ONE THAT I DON´T WANT

Autor: Potter, A.

Běžná cena: 168 Kč

Ušetříte: 2 Kč 1 %

Naše cena: 166 Kč

Shakespeare on Film

Autor: Hindle, M.

Běžná cena: 680 Kč

Ušetříte: 7 Kč 1 %

Naše cena: 673 Kč

Scarlett Says

Autor: Moffatt, S.

Běžná cena: 352 Kč

Ušetříte: 3 Kč 1 %

Naše cena: 349 Kč

Keynote Proficient Student's Book with DVD-ROM

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 599 Kč

Ušetříte: 6 Kč 1 %

Naše cena: 593 Kč

Splinter the Silence (Tony Hill and Carol Jordan, Book 9)

Autor: Mcdermid, V.

Běžná cena: 257 Kč

Ušetříte: 3 Kč 1 %

Naše cena: 254 Kč

The Astounding Broccoli Boy

Autor: Boyce, F. C.

Běžná cena: 258 Kč

Ušetříte: 3 Kč 1 %

Naše cena: 255 Kč

Cambridge English Prepare! Level 5 Student's Book and Online Workbook

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 685 Kč

Ušetříte: 67 Kč 10 %

Naše cena: 618 Kč

Raw. Vegan. Not Gross.

Autor: Miller, L.

Běžná cena: 735 Kč

Ušetříte: 7 Kč 1 %

Naše cena: 728 Kč

Complete French Grammer, 3th ed.

Autor: Haminway, A.

Naše cena: 500 Kč

Minecraft Redstone Handbook - Updated Edition

Autor: Farwell, N.

Běžná cena: 268 Kč

Ušetříte: 3 Kč 1 %

Naše cena: 265 Kč

The Classic Works of Jane Austen Volume 2

Autor: Austen, J.

Běžná cena: 299 Kč

Ušetříte: 3 Kč 1 %

Naše cena: 296 Kč

Millions of Women are Waiting to Meet You: A Story of Life, Love and Internet Dating

Autor: Thomas, S.

Běžná cena: 268 Kč

Ušetříte: 47 Kč 18 %

Naše cena: 221 Kč

Keynote Upper-Intermediate Student's Book with DVD-ROM

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 599 Kč

Ušetříte: 6 Kč 1 %

Naše cena: 593 Kč

Handbook of Canine and Feline Emergency Protocols, 2nd ed.

Autor: Mcmichael, M.

Naše cena: 1 815 Kč

QDT 2016

Autor: Duarte, S.

Běžná cena: 3 390 Kč

Ušetříte: 34 Kč 1 %

Naše cena: 3 356 Kč

The Fairytale Hairdresser and Rapunzel: Playbox

Autor: Longstaff, A.

Běžná cena: 317 Kč

Ušetříte: 3 Kč 1 %

Naše cena: 314 Kč

General Practice Cases at a Glance

Autor: Cooper, C.

Naše cena: 1 067 Kč

Butterfly Oracle Cards for Life Changes:A 44-Card Deck and Guidebook

Běžná cena: 445 Kč

Ušetříte: 5 Kč 1 %

Naše cena: 440 Kč

Nová recenze

Podělte se o svůj názor na tento titul s ostatními čtenáři.

Otázka proti spamu


Proč nakoupit u nás?

  • 171 312
    titulů v katalogu
  • 3 946
    nakladatelů v katalogu
  • 7 846
    ukázek z knih
  • Osobní odběr
    prodejna Praha 4

Přihlášení uživatele