Náš web Knihy Týden používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti.

Registrace | Přihlášení


I HEART NEW YORK

(Produkt nebyl zatím hodnocen)

Napsat recenzi

Autor: L. Kelk
Vydavatel: Harper Collins UK
Publikováno: 2009
Formát: paperback 336 stran
Cena: 151 Kč ( 137 Kč bez DPH)
Ušetříte 1 Kč (1%)
Běžná cena 152 Kč
Dostupnost: Skladem u dodavatele - expedujeme do 28 pracovních dnů

Informace o dostupnosti

Toto zboží se nachází ve skladu našeho dodavatele.

  • Expedujeme do 28 pracovních dnů.

Anotace

Perfect for fans of Sophie Kinsella, get ready for the summer debut of the year! It's official. Angela Clarke is in love -- with the most fabulous city in the world. Fleeing her cheating boyfriend and clutching little more than a crumpled bridesmaid dress, a pair of Louboutins and her passport, Angela jumps on a plane, destination - NYC. Holed up in a cute hotel room, Angela gets a New York makeover from her NBFJenny and a whirlwind tour of the city that never sleeps. Before she knows it, Angela is dating two sexy guys. And, best of all, she gets to write about it in her new blog (Carrie Bradshaw eat your heart out). But it's one thing telling readers about your romantic dilemmas, it's another figuring them out for yourself ! Angela has fallen head over heels for the big apple, but does she heart New York more than home?

Kategorie

Knihovnické kódy

  • ISBN: 0007288387
  • EAN: 9780007288380

Publikace od stejného autora

THE SINGLE GIRLS TO DO LIST

Autor: Kelk, L.

Běžná cena: 152 Kč

Ušetříte: 10 Kč 7 %

Naše cena: 142 Kč

What a Girl Wants

Autor: Kelk, L.

Běžná cena: 188 Kč

Ušetříte: 12 Kč 6 %

Naše cena: 176 Kč

Always the Bridesmaid

Autor: Kelk, L.

Běžná cena: 188 Kč

Ušetříte: 12 Kč 6 %

Naše cena: 176 Kč

A Girl's Best Friend

Autor: Kelk, L.

Běžná cena: 215 Kč

Ušetříte: 2 Kč 1 %

Naše cena: 213 Kč

Zákazníci si zakoupili s tímto produktem

Zbožňuju Londýn

Autor: Lindsey Kelk

Běžná cena: 249 Kč

Ušetříte: 47 Kč 19 %

Naše cena: 202 Kč

THE SINGLE GIRLS TO DO LIST

Autor: Kelk, L.

Běžná cena: 152 Kč

Ušetříte: 10 Kč 7 %

Naše cena: 142 Kč

BE CAREFUL WHAT YOU WISH FOR

Autor: Potter, A.

Běžná cena: 192 Kč

Ušetříte: 2 Kč 1 %

Naše cena: 190 Kč

DON´T YOU FORGET ABOUT ME

Autor: Potter, A.

Běžná cena: 168 Kč

Ušetříte: 2 Kč 1 %

Naše cena: 166 Kč

Zbožňuju Vánoce

Autor: Lindsey Kelková

Běžná cena: 249 Kč

Ušetříte: 47 Kč 19 %

Naše cena: 202 Kč

Tess of D´Uberville (Collins Classics)

Autor: Hardy, T.

Běžná cena: 83 Kč

Ušetříte: 1 Kč 1 %

Naše cena: 82 Kč

Last Letter from Your Lover

Autor: Jojo Moyes

Běžná cena: 269 Kč

Ušetříte: 29 Kč 11 %

Naše cena: 240 Kč

Christmas Books

Autor: Charles Dickens

Běžná cena: 99 Kč

Ušetříte: 1 Kč 1 %

Naše cena: 98 Kč

Reálie anglicky mluvících zemí /rozšířené vydání/

Autor: Kolektiv

Běžná cena: 125 Kč

Ušetříte: 16 Kč 13 %

Naše cena: 109 Kč

Girl Online: On Tour

Autor: Zoe Sugg

Běžná cena: 299 Kč

Ušetříte: 3 Kč 1 %

Naše cena: 296 Kč

Love from Paris

Autor: Potter, A.

Běžná cena: 150 Kč

Ušetříte: 2 Kč 1 %

Naše cena: 148 Kč

YOU´RE THE ONE THAT I DON´T WANT

Autor: Potter, A.

Běžná cena: 168 Kč

Ušetříte: 2 Kč 1 %

Naše cena: 166 Kč

Round Up 5 Teachers Guide

Autor: V. Evans

Běžná cena: 382 Kč

Ušetříte: 57 Kč 15 %

Naše cena: 325 Kč

New Cutting Edge Elementary - Workbook without Key

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 286 Kč

Ušetříte: 86 Kč 30 %

Naše cena: 200 Kč

English Adventure Starter B - CD-ROM

Autor: Cristiana Bruni

Běžná cena: 732 Kč

Ušetříte: 110 Kč 15 %

Naše cena: 622 Kč

Sky 3 Student Book

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 328 Kč

Ušetříte: 49 Kč 15 %

Naše cena: 279 Kč

Focus on IELTS - Foundation Level Class Audio CDs

Autor: Sue O'connell

Běžná cena: 603 Kč

Ušetříte: 90 Kč 15 %

Naše cena: 513 Kč

New Cutting Edge Upper Intermediate - Class CD

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 686 Kč

Ušetříte: 103 Kč 15 %

Naše cena: 583 Kč

Market Leader Practice File Pack (Book and Audio CD)

Autor: John Rogers

Běžná cena: 655 Kč

Ušetříte: 98 Kč 15 %

Naše cena: 557 Kč

English Adventure 1 - CD-ROM

Autor: Anne Worrall

Běžná cena: 732 Kč

Ušetříte: 110 Kč 15 %

Naše cena: 622 Kč

KET Practice Tests Plus - Includes 2004 Exam Specifications

Autor: Peter Lucantoni

Běžná cena: 739 Kč

Ušetříte: 111 Kč 15 %

Naše cena: 628 Kč

Challenges 2 - Students Book

Autor: David Mower

Běžná cena: 415 Kč

Ušetříte: 62 Kč 15 %

Naše cena: 353 Kč

PET Practice Tests Plus

Běžná cena: 671 Kč

Ušetříte: 101 Kč 15 %

Naše cena: 570 Kč

Round-up 1: Students Book

Autor: Virginia Evans

Běžná cena: 354 Kč

Ušetříte: 53 Kč 15 %

Naše cena: 301 Kč

Intelligent Business Pre-Intermediate - Course Book CD 1-2

Autor: Christine Johnson

Běžná cena: 588 Kč

Ušetříte: 177 Kč 30 %

Naše cena: 411 Kč

Sky 2 Student Book CD 1-3

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 982 Kč

Ušetříte: 147 Kč 15 %

Naše cena: 835 Kč

PET Gold Exam Maximiser with Key Self Study and CD Pack

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 897 Kč

Ušetříte: 135 Kč 15 %

Naše cena: 762 Kč

Fields of Vision Global 2 Student Book

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 1 326 Kč

Ušetříte: 199 Kč 15 %

Naše cena: 1 127 Kč

Market Leader Intermediate Class CD 1-2

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 787 Kč

Ušetříte: 118 Kč 15 %

Naše cena: 669 Kč

First Insights into Business Students Book

Autor: S. Robbins

Běžná cena: 910 Kč

Ušetříte: 136 Kč 15 %

Naše cena: 774 Kč

Nová recenze

Podělte se o svůj názor na tento titul s ostatními čtenáři.

Otázka proti spamu


Proč nakoupit u nás?

  • 171 312
    titulů v katalogu
  • 3 946
    nakladatelů v katalogu
  • 7 846
    ukázek z knih
  • Osobní odběr
    prodejna Praha 4

Přihlášení uživatele