Náš web Knihy Týden používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti.

Registrace | Přihlášení


I HEART NEW YORK

(Produkt nebyl zatím hodnocen)

Napsat recenzi

Autor: L. Kelk
Vydavatel: Harper Collins UK
Publikováno: 2009
Formát: paperback 336 stran
Cena: 147 Kč ( 134 Kč bez DPH)
Ušetříte 2 Kč (1%)
Běžná cena 149 Kč
Dostupnost: Skladem u dodavatele - expedujeme do 28 pracovních dnů

Informace o dostupnosti

Toto zboží se nachází ve skladu našeho dodavatele.

  • Expedujeme do 28 pracovních dnů.

Anotace

Perfect for fans of Sophie Kinsella, get ready for the summer debut of the year! It's official. Angela Clarke is in love -- with the most fabulous city in the world. Fleeing her cheating boyfriend and clutching little more than a crumpled bridesmaid dress, a pair of Louboutins and her passport, Angela jumps on a plane, destination - NYC. Holed up in a cute hotel room, Angela gets a New York makeover from her NBFJenny and a whirlwind tour of the city that never sleeps. Before she knows it, Angela is dating two sexy guys. And, best of all, she gets to write about it in her new blog (Carrie Bradshaw eat your heart out). But it's one thing telling readers about your romantic dilemmas, it's another figuring them out for yourself ! Angela has fallen head over heels for the big apple, but does she heart New York more than home?

Kategorie

Knihovnické kódy

  • ISBN: 0007288387
  • EAN: 9780007288380

Publikace od stejného autora

THE SINGLE GIRLS TO DO LIST

Autor: Kelk, L.

Běžná cena: 171 Kč

Ušetříte: 11 Kč 6 %

Naše cena: 160 Kč

What a Girl Wants

Autor: Kelk, L.

Běžná cena: 171 Kč

Ušetříte: 11 Kč 6 %

Naše cena: 160 Kč

Always the Bridesmaid

Autor: Kelk, L.

Běžná cena: 171 Kč

Ušetříte: 11 Kč 6 %

Naše cena: 160 Kč

A Girl's Best Friend

Autor: Kelk, L.

Běžná cena: 149 Kč

Ušetříte: 2 Kč 1 %

Naše cena: 147 Kč

Zákazníci si zakoupili s tímto produktem

Zbožňuju Londýn

Autor: Lindsey Kelk

Běžná cena: 249 Kč

Ušetříte: 47 Kč 19 %

Naše cena: 202 Kč

THE SINGLE GIRLS TO DO LIST

Autor: Kelk, L.

Běžná cena: 171 Kč

Ušetříte: 11 Kč 6 %

Naše cena: 160 Kč

BE CAREFUL WHAT YOU WISH FOR

Autor: Potter, A.

Běžná cena: 192 Kč

Ušetříte: 2 Kč 1 %

Naše cena: 190 Kč

DON´T YOU FORGET ABOUT ME

Autor: Potter, A.

Běžná cena: 168 Kč

Ušetříte: 2 Kč 1 %

Naše cena: 166 Kč

Zbožňuju Vánoce

Autor: Lindsey Kelková

Běžná cena: 249 Kč

Ušetříte: 47 Kč 19 %

Naše cena: 202 Kč

Tess of D´Uberville (Collins Classics)

Autor: Hardy, T.

Běžná cena: 53 Kč

Naše cena: 53 Kč

Pride and Prejudice (Collins Classics)

Autor: Austen, J.

Běžná cena: 53 Kč

Naše cena: 53 Kč

Last Letter from Your Lover

Autor: Jojo Moyes

Běžná cena: 269 Kč

Ušetříte: 29 Kč 11 %

Naše cena: 240 Kč

Christmas Books

Autor: Charles Dickens

Běžná cena: 99 Kč

Ušetříte: 1 Kč 1 %

Naše cena: 98 Kč

Reálie anglicky mluvících zemí /rozšířené vydání/

Autor: Kolektiv

Běžná cena: 125 Kč

Ušetříte: 16 Kč 13 %

Naše cena: 109 Kč

Girl Online: On Tour

Autor: Zoe Sugg

Běžná cena: 317 Kč

Ušetříte: 3 Kč 1 %

Naše cena: 314 Kč

Love from Paris

Autor: Potter, A.

Běžná cena: 150 Kč

Ušetříte: 2 Kč 1 %

Naše cena: 148 Kč

YOU´RE THE ONE THAT I DON´T WANT

Autor: Potter, A.

Běžná cena: 168 Kč

Ušetříte: 2 Kč 1 %

Naše cena: 166 Kč

Grammar and Beyond Level 1 Workbook

Autor: Kerry S. Vrabel

Běžná cena: 535 Kč

Ušetříte: 96 Kč 18 %

Naše cena: 439 Kč

Cambridge English Prepare! Level 1 Workbook with Audio

Autor: Caroline Chapman

Běžná cena: 250 Kč

Ušetříte: 45 Kč 18 %

Naše cena: 205 Kč

Grammar and Beyond Level 3 Student's Book

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 1 350 Kč

Ušetříte: 243 Kč 18 %

Naše cena: 1 107 Kč

English in Mind 4 Classware DVD-ROM

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 2 470 Kč

Ušetříte: 445 Kč 18 %

Naše cena: 2 025 Kč

Four Corners Level 2 Full Contact B with Self-study CD-ROM

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 599 Kč

Ušetříte: 108 Kč 18 %

Naše cena: 491 Kč

Four Corners Level 4 Full Contact A with Self-study CD-ROM

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 599 Kč

Ušetříte: 108 Kč 18 %

Naše cena: 491 Kč

Four Corners Level 3 Full Contact B with Self-study CD-ROM

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 599 Kč

Ušetříte: 108 Kč 18 %

Naše cena: 491 Kč

The Language of Business Meetings

Autor: Michael Handford

Běžná cena: 980 Kč

Ušetříte: 176 Kč 18 %

Naše cena: 804 Kč

Four Corners Level 3 Full Contact with Self-study CD-ROM

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 1 210 Kč

Ušetříte: 218 Kč 18 %

Naše cena: 992 Kč

Cambridge English Prepare! Level 3 Workbook with Audio

Autor: Garan Holcombe

Běžná cena: 250 Kč

Ušetříte: 45 Kč 18 %

Naše cena: 205 Kč

Cambridge English Prepare! Level 2 Student's Book

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 395 Kč

Ušetříte: 71 Kč 18 %

Naše cena: 324 Kč

Four Corners Level 4 Full Contact with Self-study CD-ROM

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 1 210 Kč

Ušetříte: 218 Kč 18 %

Naše cena: 992 Kč

Language Testing Matters

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 1 370 Kč

Ušetříte: 247 Kč 18 %

Naše cena: 1 123 Kč

English in Mind Level 2 DVD (PAL)

Autor: Corporate Author Lightning Pictures

Běžná cena: 1 310 Kč

Ušetříte: 236 Kč 18 %

Naše cena: 1 074 Kč

Grammar and Beyond Level 4 Class Audio CD

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 395 Kč

Ušetříte: 71 Kč 18 %

Naše cena: 324 Kč

Cambridge English Prepare! Level 1 Teacher's Book with DVD and Teacher's Resources Online

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 855 Kč

Ušetříte: 154 Kč 18 %

Naše cena: 701 Kč

Cambridge English Prepare! Level 3 Teacher's Book with DVD and Teacher's Resources Online

Autor: Wayne Rimmer

Běžná cena: 855 Kč

Ušetříte: 154 Kč 18 %

Naše cena: 701 Kč

Nová recenze

Podělte se o svůj názor na tento titul s ostatními čtenáři.

Otázka proti spamu


Proč nakoupit u nás?

  • 171 312
    titulů v katalogu
  • 3 946
    nakladatelů v katalogu
  • 7 846
    ukázek z knih
  • Osobní odběr
    prodejna Praha 4

Přihlášení uživatele