Náš web Knihy Týden používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti.

Registrace | Přihlášení


I HEART NEW YORK

(Produkt nebyl zatím hodnocen)

Napsat recenzi

Autor:
Vydavatel:
Publikováno: 2009
Formát: paperback 336 stran

Dostupnost:

nebo Hlídající pes, Doporučit známému, Položit dotaz prodejci, Přidat do oblíbených

Cena: 147 Kč ( 134 Kč bez DPH)
Ušetříte 2 Kč (1%)
Běžná cena 149 Kč
Dostupnost:

Anotace

Perfect for fans of Sophie Kinsella, get ready for the summer debut of the year! It's official. Angela Clarke is in love -- with the most fabulous city in the world. Fleeing her cheating boyfriend and clutching little more than a crumpled bridesmaid dress, a pair of Louboutins and her passport, Angela jumps on a plane, destination - NYC. Holed up in a cute hotel room, Angela gets a New York makeover from her NBFJenny and a whirlwind tour of the city that never sleeps. Before she knows it, Angela is dating two sexy guys. And, best of all, she gets to write about it in her new blog (Carrie Bradshaw eat your heart out). But it's one thing telling readers about your romantic dilemmas, it's another figuring them out for yourself ! Angela has fallen head over heels for the big apple, but does she heart New York more than home?

Kategorie

Knihovnické kódy

  • ISBN: 0007288387
  • EAN: 9780007288380

Publikace od stejného autora

A Girl's Best Friend

Autor: Kelk, L.

Běžná cena: 149 Kč

Ušetříte: 15 Kč 10 %

Naše cena: 134 Kč

What a Girl Wants

What a Girl Wants 15 %

Autor: Kelk, L.

Běžná cena: 171 Kč

Ušetříte: 26 Kč 15 %

Naše cena: 145 Kč

Always the Bridesmaid

Always the Bridesmaid 15 %

Autor: Kelk, L.

Běžná cena: 171 Kč

Ušetříte: 26 Kč 15 %

Naše cena: 145 Kč

THE SINGLE GIRLS TO DO LIST

THE SINGLE GIRLS TO DO LIST 15 %

Autor: Kelk, L.

Běžná cena: 171 Kč

Ušetříte: 26 Kč 15 %

Naše cena: 145 Kč

Zákazníci si zakoupili s tímto produktem

Zbožňuju Londýn

Zbožňuju Londýn 26 %

Autor: Lindsey Kelk

Běžná cena: 249 Kč

Ušetříte: 65 Kč 26 %

Naše cena: 184 Kč

THE SINGLE GIRLS TO DO LIST

THE SINGLE GIRLS TO DO LIST 15 %

Autor: Kelk, L.

Běžná cena: 171 Kč

Ušetříte: 26 Kč 15 %

Naše cena: 145 Kč

BE CAREFUL WHAT YOU WISH FOR

Autor: Potter, A.

Běžná cena: 192 Kč

Ušetříte: 19 Kč 10 %

Naše cena: 173 Kč

DON´T YOU FORGET ABOUT ME

Autor: Potter, A.

Běžná cena: 168 Kč

Ušetříte: 17 Kč 10 %

Naše cena: 151 Kč

Zbožňuju Vánoce

Zbožňuju Vánoce 26 %

Autor: Lindsey Kelková

Běžná cena: 249 Kč

Ušetříte: 65 Kč 26 %

Naše cena: 184 Kč

Tess of D´Uberville (Collins Classics)

Autor: Hardy, T.

Běžná cena: 53 Kč

Ušetříte: 5 Kč 9 %

Naše cena: 48 Kč

Pride and Prejudice (Collins Classics)

Autor: Austen, J.

Běžná cena: 53 Kč

Ušetříte: 5 Kč 9 %

Naše cena: 48 Kč

Last Letter from Your Lover

Last Letter from Your Lover 27 %

Autor: Jojo Moyes

Běžná cena: 276 Kč

Ušetříte: 74 Kč 27 %

Naše cena: 202 Kč

Christmas Books

Autor: Charles Dickens

Běžná cena: 99 Kč

Ušetříte: 10 Kč 10 %

Naše cena: 89 Kč

Reálie anglicky mluvících zemí /rozšířené vydání/

Reálie anglicky mluvících zemí /rozšířené vydání/ 21 %

Autor: Kolektiv

Běžná cena: 125 Kč

Ušetříte: 26 Kč 21 %

Naše cena: 99 Kč

Girl Online: On Tour

Autor: Zoe Sugg

Běžná cena: 317 Kč

Ušetříte: 32 Kč 10 %

Naše cena: 285 Kč

Love from Paris

Autor: Potter, A.

Běžná cena: 150 Kč

Ušetříte: 15 Kč 10 %

Naše cena: 135 Kč

YOU´RE THE ONE THAT I DON´T WANT

Autor: Potter, A.

Běžná cena: 168 Kč

Ušetříte: 17 Kč 10 %

Naše cena: 151 Kč

CRISTO SI E FERMATO A EBOLI Audiolibri Giunti

Autor: Levi, C.

Běžná cena: 313 Kč

Ušetříte: 31 Kč 10 %

Naše cena: 282 Kč

Saint Zita Society (ee)

Autor: Ruth Rendell

Běžná cena: 239 Kč

Ušetříte: 24 Kč 10 %

Naše cena: 215 Kč

SLOVAR SINONIMOV, ANTONIMOV I OMONIMOV (Moj pervyj shkolnyj slovar)

Běžná cena: 475 Kč

Ušetříte: 47 Kč 10 %

Naše cena: 428 Kč

Učit (se) příběhem

Učit (se) příběhem 26 %

Autor: Jan Hábl

Běžná cena: 189 Kč

Ušetříte: 49 Kč 26 %

Naše cena: 140 Kč

BESTE FREUNDINNEN (Leicht und Genial A1)

BESTE FREUNDINNEN (Leicht und Genial A1) 15 %

Běžná cena: 199 Kč

Ušetříte: 30 Kč 15 %

Naše cena: 169 Kč

DOMANI 3 libro+DVD

Běžná cena: 723 Kč

Ušetříte: 72 Kč 10 %

Naše cena: 651 Kč

Obchodní francouzština-Vše, co potřebujete pro rozvoj písemného i ústního projevu - Vše, co…

Obchodní francouzština-Vše, co potřebujete pro rozvoj písemného i ústního projevu - Vše, co potřebujete pro rozvoj písemného i ústního projevu 26 %

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 439 Kč

Ušetříte: 112 Kč 26 %

Naše cena: 327 Kč

CLUB @DOS 1 - Livre de l'éleve + CD

Běžná cena: 579 Kč

Ušetříte: 58 Kč 10 %

Naše cena: 521 Kč

NYPD Red (ee)

Autor: James Patterson

Běžná cena: 199 Kč

Ušetříte: 20 Kč 10 %

Naše cena: 179 Kč

NUOVO PROGETTO ITALIANO 2 Quaderno degli esercizi + CD n.ed.

Běžná cena: 259 Kč

Ušetříte: 26 Kč 10 %

Naše cena: 233 Kč

I MALAVOGLIA Audiolibri Giunti

Autor: Verga, G.

Běžná cena: 313 Kč

Ušetříte: 31 Kč 10 %

Naše cena: 282 Kč

SOVETY DLIA ZHIZNI

Autor: Gashek, J.

Běžná cena: 445 Kč

Ušetříte: 45 Kč 10 %

Naše cena: 400 Kč

DER GRÜNE MAX 1 LEHRBUCH

DER GRÜNE MAX 1 LEHRBUCH 15 %

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 249 Kč

Ušetříte: 37 Kč 15 %

Naše cena: 212 Kč

LINEA DIRETTA NUOVO 1a + CD

Běžná cena: 823 Kč

Ušetříte: 82 Kč 10 %

Naše cena: 741 Kč

Angličtina pro seniory jazykový kurz pro třetí věk

Angličtina pro seniory jazykový kurz pro třetí věk 25 %

Autor: Anglictina.com

Běžná cena: 249 Kč

Ušetříte: 63 Kč 25 %

Naše cena: 186 Kč

BESCHERELLE POCHE Mieux rédiger

Běžná cena: 131 Kč

Ušetříte: 13 Kč 10 %

Naše cena: 118 Kč

Nová recenze

Podělte se o svůj názor na tento titul s ostatními čtenáři.

Otázka proti spamu


Může se hodit…

Proč nakoupit u nás?

  • 171 312
    titulů v katalogu
  • 3 946
    nakladatelů v katalogu
  • 7 846
    ukázek z knih
  • Osobní odběr
    prodejna Praha 4

Přihlášení uživatele