Náš web Knihy Týden používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti.

Registrace | Přihlášení


I HEART NEW YORK

(Produkt nebyl zatím hodnocen)

Napsat recenzi

Autor:
Vydavatel:
Publikováno: 2009
Formát: paperback 336 stran

Dostupnost:

nebo Hlídající pes, Doporučit známému, Položit dotaz prodejci, Přidat do oblíbených

Cena: 147 Kč ( 134 Kč bez DPH)
Ušetříte 2 Kč (1%)
Běžná cena 149 Kč
Dostupnost:

Anotace

Perfect for fans of Sophie Kinsella, get ready for the summer debut of the year! It's official. Angela Clarke is in love -- with the most fabulous city in the world. Fleeing her cheating boyfriend and clutching little more than a crumpled bridesmaid dress, a pair of Louboutins and her passport, Angela jumps on a plane, destination - NYC. Holed up in a cute hotel room, Angela gets a New York makeover from her NBFJenny and a whirlwind tour of the city that never sleeps. Before she knows it, Angela is dating two sexy guys. And, best of all, she gets to write about it in her new blog (Carrie Bradshaw eat your heart out). But it's one thing telling readers about your romantic dilemmas, it's another figuring them out for yourself ! Angela has fallen head over heels for the big apple, but does she heart New York more than home?

Kategorie

Knihovnické kódy

  • ISBN: 0007288387
  • EAN: 9780007288380

Publikace od stejného autora

A Girl's Best Friend

Autor: Kelk, L.

Běžná cena: 149 Kč

Ušetříte: 15 Kč 10 %

Naše cena: 134 Kč

What a Girl Wants

What a Girl Wants 15 %

Autor: Kelk, L.

Běžná cena: 171 Kč

Ušetříte: 26 Kč 15 %

Naše cena: 145 Kč

Always the Bridesmaid

Always the Bridesmaid 15 %

Autor: Kelk, L.

Běžná cena: 171 Kč

Ušetříte: 26 Kč 15 %

Naše cena: 145 Kč

THE SINGLE GIRLS TO DO LIST

THE SINGLE GIRLS TO DO LIST 15 %

Autor: Kelk, L.

Běžná cena: 171 Kč

Ušetříte: 26 Kč 15 %

Naše cena: 145 Kč

Zákazníci si zakoupili s tímto produktem

Zbožňuju Londýn

Zbožňuju Londýn 26 %

Autor: Lindsey Kelk

Běžná cena: 249 Kč

Ušetříte: 65 Kč 26 %

Naše cena: 184 Kč

THE SINGLE GIRLS TO DO LIST

THE SINGLE GIRLS TO DO LIST 15 %

Autor: Kelk, L.

Běžná cena: 171 Kč

Ušetříte: 26 Kč 15 %

Naše cena: 145 Kč

BE CAREFUL WHAT YOU WISH FOR

Autor: Potter, A.

Běžná cena: 192 Kč

Ušetříte: 19 Kč 10 %

Naše cena: 173 Kč

DON´T YOU FORGET ABOUT ME

Autor: Potter, A.

Běžná cena: 168 Kč

Ušetříte: 17 Kč 10 %

Naše cena: 151 Kč

Zbožňuju Vánoce

Zbožňuju Vánoce 26 %

Autor: Lindsey Kelková

Běžná cena: 249 Kč

Ušetříte: 65 Kč 26 %

Naše cena: 184 Kč

Tess of D´Uberville (Collins Classics)

Autor: Hardy, T.

Běžná cena: 53 Kč

Ušetříte: 5 Kč 9 %

Naše cena: 48 Kč

Pride and Prejudice (Collins Classics)

Autor: Austen, J.

Běžná cena: 53 Kč

Ušetříte: 5 Kč 9 %

Naše cena: 48 Kč

Last Letter from Your Lover

Last Letter from Your Lover 19 %

Autor: Jojo Moyes

Běžná cena: 249 Kč

Ušetříte: 47 Kč 19 %

Naše cena: 202 Kč

Christmas Books

Autor: Charles Dickens

Běžná cena: 99 Kč

Ušetříte: 10 Kč 10 %

Naše cena: 89 Kč

Reálie anglicky mluvících zemí /rozšířené vydání/

Reálie anglicky mluvících zemí /rozšířené vydání/ 21 %

Autor: Kolektiv

Běžná cena: 125 Kč

Ušetříte: 26 Kč 21 %

Naše cena: 99 Kč

Girl Online: On Tour

Autor: Zoe Sugg

Běžná cena: 317 Kč

Ušetříte: 32 Kč 10 %

Naše cena: 285 Kč

Love from Paris

Autor: Potter, A.

Běžná cena: 150 Kč

Ušetříte: 15 Kč 10 %

Naše cena: 135 Kč

YOU´RE THE ONE THAT I DON´T WANT

Autor: Potter, A.

Běžná cena: 168 Kč

Ušetříte: 17 Kč 10 %

Naše cena: 151 Kč

Předložky v angličtině

Předložky v angličtině 16 %

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 25 Kč

Ušetříte: 4 Kč 16 %

Naše cena: 21 Kč

English Grammar in Use Book with Answers

English Grammar in Use Book with Answers 19 %

Autor: Raymond Murphy

Běžná cena: 595 Kč

Ušetříte: 113 Kč 19 %

Naše cena: 482 Kč

Tabulky časování anglických sloves

Tabulky časování anglických sloves 16 %

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 25 Kč

Ušetříte: 4 Kč 16 %

Naše cena: 21 Kč

Slovesné časy v angličtině

Slovesné časy v angličtině 16 %

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 25 Kč

Ušetříte: 4 Kč 16 %

Naše cena: 21 Kč

Angličtina pro lamy

Angličtina pro lamy 20 % Doprava zdarma

Autor: Ladislav Čech

Běžná cena: 199 Kč

Ušetříte: 40 Kč 20 %

Naše cena: 159 Kč

Direkt Neu 2: Učebnice s pracovním sešitem a CD + výtah z cvičebnice německé gramatiky

Direkt Neu 2: Učebnice s pracovním sešitem a CD + výtah z cvičebnice německé gramatiky 25 %

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 439 Kč

Ušetříte: 110 Kč 25 %

Naše cena: 329 Kč

Anglický jazyk - Nepravidelná slovesa

Anglický jazyk - Nepravidelná slovesa 20 % Novinka

Běžná cena: 25 Kč

Ušetříte: 5 Kč 20 %

Naše cena: 20 Kč

Sprechen Sie Deutsch 1 - Učebnice

Sprechen Sie Deutsch 1 - Učebnice 12 %

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 338 Kč

Ušetříte: 41 Kč 12 %

Naše cena: 297 Kč

Pravidla českého pravopisu

Pravidla českého pravopisu 20 %

Běžná cena: 179 Kč

Ušetříte: 36 Kč 20 %

Naše cena: 143 Kč

Irregular verbs - nejužívanější anglická nepravidelná slovesa

Irregular verbs - nejužívanější anglická nepravidelná slovesa 16 %

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 25 Kč

Ušetříte: 4 Kč 16 %

Naše cena: 21 Kč

Matematika pro trojkaře

Matematika pro trojkaře 20 %

Autor: Václav Klaus Ml.

Běžná cena: 299 Kč

Ušetříte: 60 Kč 20 %

Naše cena: 239 Kč

Přijímací zkoušky na VŠ – Všeobecný přehled - Témata a pojmy

Přijímací zkoušky na VŠ – Všeobecný přehled - Témata a pojmy 25 %

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 299 Kč

Ušetříte: 76 Kč 25 %

Naše cena: 223 Kč

MATURITA SOLUTIONS 2nd Edition PRE-INTERMEDIATE STUDENT´S BOOK Czech Edition

MATURITA SOLUTIONS 2nd Edition PRE-INTERMEDIATE STUDENT´S BOOK Czech Edition 22 %

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 510 Kč

Ušetříte: 112 Kč 22 %

Naše cena: 398 Kč

Oxford studijní slovník + CD-ROM

Oxford studijní slovník + CD-ROM 22 %

Běžná cena: 477 Kč

Ušetříte: 105 Kč 22 %

Naše cena: 372 Kč

Aventura 1: Španělština pro střední a jazykové školy - Učebnice a pracovní sešit + CD

Aventura 1: Španělština pro střední a jazykové školy - Učebnice a pracovní sešit + CD 26 %

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 499 Kč

Ušetříte: 130 Kč 26 %

Naše cena: 369 Kč

ENGLISH FILE Third Edition INTERMEDIATE STUDENT´S BOOK + iTUTOR DVD-ROM (Czech Edition)

ENGLISH FILE Third Edition INTERMEDIATE STUDENT´S BOOK + iTUTOR DVD-ROM (Czech Edition) 22 %

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 569 Kč

Ušetříte: 125 Kč 22 %

Naše cena: 444 Kč

ENGLISH FILE Third Edition ELEMENTARY STUDENT´S BOOK + iTUTOR DVD-ROM (Czech Edition)

ENGLISH FILE Third Edition ELEMENTARY STUDENT´S BOOK + iTUTOR DVD-ROM (Czech Edition) 22 %

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 569 Kč

Ušetříte: 125 Kč 22 %

Naše cena: 444 Kč

Nová recenze

Podělte se o svůj názor na tento titul s ostatními čtenáři.

Otázka proti spamu


Může se hodit…

Proč nakoupit u nás?

  • 171 312
    titulů v katalogu
  • 3 946
    nakladatelů v katalogu
  • 7 846
    ukázek z knih
  • Osobní odběr
    prodejna Praha 4

Přihlášení uživatele