Náš web Knihy Týden používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti.

Registrace | Přihlášení


I HEART NEW YORK

(Produkt nebyl zatím hodnocen)

Napsat recenzi

Autor: L. Kelk
Vydavatel: Harper Collins UK
Publikováno: 2009
Formát: paperback 336 stran
Cena: 147 Kč ( 134 Kč bez DPH)
Ušetříte 2 Kč (1%)
Běžná cena 149 Kč
Dostupnost: Skladem u dodavatele - expedujeme do 28 pracovních dnů

Informace o dostupnosti

Toto zboží se nachází ve skladu našeho dodavatele.

  • Expedujeme do 28 pracovních dnů.

Anotace

Perfect for fans of Sophie Kinsella, get ready for the summer debut of the year! It's official. Angela Clarke is in love -- with the most fabulous city in the world. Fleeing her cheating boyfriend and clutching little more than a crumpled bridesmaid dress, a pair of Louboutins and her passport, Angela jumps on a plane, destination - NYC. Holed up in a cute hotel room, Angela gets a New York makeover from her NBFJenny and a whirlwind tour of the city that never sleeps. Before she knows it, Angela is dating two sexy guys. And, best of all, she gets to write about it in her new blog (Carrie Bradshaw eat your heart out). But it's one thing telling readers about your romantic dilemmas, it's another figuring them out for yourself ! Angela has fallen head over heels for the big apple, but does she heart New York more than home?

Kategorie

Knihovnické kódy

  • ISBN: 0007288387
  • EAN: 9780007288380

Publikace od stejného autora

THE SINGLE GIRLS TO DO LIST

Autor: Kelk, L.

Běžná cena: 171 Kč

Ušetříte: 11 Kč 6 %

Naše cena: 160 Kč

What a Girl Wants

Autor: Kelk, L.

Běžná cena: 171 Kč

Ušetříte: 11 Kč 6 %

Naše cena: 160 Kč

Always the Bridesmaid

Autor: Kelk, L.

Běžná cena: 171 Kč

Ušetříte: 11 Kč 6 %

Naše cena: 160 Kč

A Girl's Best Friend

Autor: Kelk, L.

Běžná cena: 149 Kč

Ušetříte: 2 Kč 1 %

Naše cena: 147 Kč

Zákazníci si zakoupili s tímto produktem

Zbožňuju Londýn

Autor: Lindsey Kelk

Běžná cena: 249 Kč

Ušetříte: 47 Kč 19 %

Naše cena: 202 Kč

THE SINGLE GIRLS TO DO LIST

Autor: Kelk, L.

Běžná cena: 171 Kč

Ušetříte: 11 Kč 6 %

Naše cena: 160 Kč

BE CAREFUL WHAT YOU WISH FOR

Autor: Potter, A.

Běžná cena: 192 Kč

Ušetříte: 2 Kč 1 %

Naše cena: 190 Kč

DON´T YOU FORGET ABOUT ME

Autor: Potter, A.

Běžná cena: 168 Kč

Ušetříte: 2 Kč 1 %

Naše cena: 166 Kč

Zbožňuju Vánoce

Autor: Lindsey Kelková

Běžná cena: 249 Kč

Ušetříte: 47 Kč 19 %

Naše cena: 202 Kč

Tess of D´Uberville (Collins Classics)

Autor: Hardy, T.

Běžná cena: 53 Kč

Naše cena: 53 Kč

Pride and Prejudice (Collins Classics)

Autor: Austen, J.

Běžná cena: 53 Kč

Naše cena: 53 Kč

Last Letter from Your Lover

Autor: Jojo Moyes

Běžná cena: 269 Kč

Ušetříte: 29 Kč 11 %

Naše cena: 240 Kč

Christmas Books

Autor: Charles Dickens

Běžná cena: 99 Kč

Ušetříte: 1 Kč 1 %

Naše cena: 98 Kč

Reálie anglicky mluvících zemí /rozšířené vydání/

Autor: Kolektiv

Běžná cena: 125 Kč

Ušetříte: 16 Kč 13 %

Naše cena: 109 Kč

Girl Online: On Tour

Autor: Zoe Sugg

Běžná cena: 317 Kč

Ušetříte: 3 Kč 1 %

Naše cena: 314 Kč

Love from Paris

Autor: Potter, A.

Běžná cena: 150 Kč

Ušetříte: 2 Kč 1 %

Naše cena: 148 Kč

YOU´RE THE ONE THAT I DON´T WANT

Autor: Potter, A.

Běžná cena: 168 Kč

Ušetříte: 2 Kč 1 %

Naše cena: 166 Kč

NEW CHATTERBOX 2 iTOOLS CD-ROM

Autor: Strange, D.

Běžná cena: 1 631 Kč

Ušetříte: 359 Kč 22 %

Naše cena: 1 272 Kč

HAPPY STREET NEW EDITION 2 CLASS AUDIO CDs /2/

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 563 Kč

Ušetříte: 124 Kč 22 %

Naše cena: 439 Kč

HAPPY HOUSE NEW EDITION 2 TEACHER´S RESOURCE PACK

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 460 Kč

Ušetříte: 101 Kč 22 %

Naše cena: 359 Kč

OXFORD PICTURE DICTIONARY Second Ed. AUDIO CDs /4/

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 1 125 Kč

Ušetříte: 247 Kč 22 %

Naše cena: 878 Kč

HAPPY STREET NEW EDITION 2 TEACHER´S BOOK

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 444 Kč

Ušetříte: 98 Kč 22 %

Naše cena: 346 Kč

HAPPY HOUSE NEW EDITION 2 TEACHER´S BOOK

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 444 Kč

Ušetříte: 98 Kč 22 %

Naše cena: 346 Kč

PEOPLE, PLACES AND THINGS LISTENING 2 CLASS AUDIO CDs /2/

Autor: Lougheed, L.

Běžná cena: 563 Kč

Ušetříte: 124 Kč 22 %

Naše cena: 439 Kč

HAPPY HOUSE NEW EDITION 1 PRACOVNÍ SEŠIT s MULTIROM

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 265 Kč

Ušetříte: 58 Kč 22 %

Naše cena: 207 Kč

OXFORD PICTURE DICTIONARY Second Ed. INTERACTIVE CD-ROM (Single User Licence)

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 4 056 Kč

Ušetříte: 892 Kč 22 %

Naše cena: 3 164 Kč

HAPPY HOUSE NEW EDITION 1+2 iTOOLS CD-ROM

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 1 257 Kč

Ušetříte: 277 Kč 22 %

Naše cena: 980 Kč

HAPPY STREET NEW EDITION 1 ACTIVITY BOOK + MULTIROM PACK

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 275 Kč

Ušetříte: 61 Kč 22 %

Naše cena: 214 Kč

NEW HEADWAY ACADEMIC SKILLS Updated 2011 Ed. 1 LISTENING & SPEAKING STUDENT´S BOOK PACK

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 357 Kč

Ušetříte: 79 Kč 22 %

Naše cena: 278 Kč

PEOPLE, PLACES AND THINGS LISTENING 1 STUDENT´S BOOK

Autor: Lougheed, L.

Běžná cena: 578 Kč

Ušetříte: 127 Kč 22 %

Naše cena: 451 Kč

HAPPY STREET NEW EDITION 1 TEACHER´S RESOURCE PACK

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 460 Kč

Ušetříte: 101 Kč 22 %

Naše cena: 359 Kč

HAPPY HOUSE NEW EDITION 1 TEACHER´S RESOURCE PACK

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 460 Kč

Ušetříte: 101 Kč 22 %

Naše cena: 359 Kč

HAPPY EARTH NEW EDITION 2 ACTIVITY BOOK + MULTIROM PACK

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 275 Kč

Ušetříte: 61 Kč 22 %

Naše cena: 214 Kč

HAPPY EARTH NEW EDITION 1 ACTIVITY BOOK + MULTIROM PACK

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 275 Kč

Ušetříte: 61 Kč 22 %

Naše cena: 214 Kč

Nová recenze

Podělte se o svůj názor na tento titul s ostatními čtenáři.

Otázka proti spamu


Proč nakoupit u nás?

  • 171 312
    titulů v katalogu
  • 3 946
    nakladatelů v katalogu
  • 7 846
    ukázek z knih
  • Osobní odběr
    prodejna Praha 4

Přihlášení uživatele