Náš web Knihy Týden používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti.

Registrace | Přihlášení


I HEART NEW YORK

(Produkt nebyl zatím hodnocen)

Napsat recenzi

Autor:
Vydavatel:
Publikováno: 2009
Formát: paperback 336 stran
Cena: 147 Kč ( 134 Kč bez DPH)
Ušetříte 2 Kč (1%)
Běžná cena 149 Kč
Dostupnost:

Anotace

Perfect for fans of Sophie Kinsella, get ready for the summer debut of the year! It's official. Angela Clarke is in love -- with the most fabulous city in the world. Fleeing her cheating boyfriend and clutching little more than a crumpled bridesmaid dress, a pair of Louboutins and her passport, Angela jumps on a plane, destination - NYC. Holed up in a cute hotel room, Angela gets a New York makeover from her NBFJenny and a whirlwind tour of the city that never sleeps. Before she knows it, Angela is dating two sexy guys. And, best of all, she gets to write about it in her new blog (Carrie Bradshaw eat your heart out). But it's one thing telling readers about your romantic dilemmas, it's another figuring them out for yourself ! Angela has fallen head over heels for the big apple, but does she heart New York more than home?

Kategorie

Knihovnické kódy

  • ISBN: 0007288387
  • EAN: 9780007288380

Publikace od stejného autora

THE SINGLE GIRLS TO DO LIST

Autor: Kelk, L.

Běžná cena: 171 Kč

Ušetříte: 26 Kč 15 %

Naše cena: 145 Kč

What a Girl Wants

Autor: Kelk, L.

Běžná cena: 171 Kč

Ušetříte: 26 Kč 15 %

Naše cena: 145 Kč

Always the Bridesmaid

Autor: Kelk, L.

Běžná cena: 171 Kč

Ušetříte: 26 Kč 15 %

Naše cena: 145 Kč

A Girl's Best Friend

Autor: Kelk, L.

Běžná cena: 149 Kč

Ušetříte: 15 Kč 10 %

Naše cena: 134 Kč

Zákazníci si zakoupili s tímto produktem

Zbožňuju Londýn

Autor: Lindsey Kelk

Běžná cena: 249 Kč

Ušetříte: 65 Kč 26 %

Naše cena: 184 Kč

THE SINGLE GIRLS TO DO LIST

Autor: Kelk, L.

Běžná cena: 171 Kč

Ušetříte: 26 Kč 15 %

Naše cena: 145 Kč

BE CAREFUL WHAT YOU WISH FOR

Autor: Potter, A.

Běžná cena: 192 Kč

Ušetříte: 19 Kč 10 %

Naše cena: 173 Kč

DON´T YOU FORGET ABOUT ME

Autor: Potter, A.

Běžná cena: 168 Kč

Ušetříte: 17 Kč 10 %

Naše cena: 151 Kč

Zbožňuju Vánoce

Autor: Lindsey Kelková

Běžná cena: 249 Kč

Ušetříte: 65 Kč 26 %

Naše cena: 184 Kč

Tess of D´Uberville (Collins Classics)

Autor: Hardy, T.

Běžná cena: 53 Kč

Ušetříte: 5 Kč 9 %

Naše cena: 48 Kč

Pride and Prejudice (Collins Classics)

Autor: Austen, J.

Běžná cena: 53 Kč

Ušetříte: 5 Kč 9 %

Naše cena: 48 Kč

Last Letter from Your Lover

Autor: Jojo Moyes

Běžná cena: 249 Kč

Ušetříte: 47 Kč 19 %

Naše cena: 202 Kč

Christmas Books

Autor: Charles Dickens

Běžná cena: 99 Kč

Ušetříte: 10 Kč 10 %

Naše cena: 89 Kč

Reálie anglicky mluvících zemí /rozšířené vydání/

Autor: Kolektiv

Běžná cena: 125 Kč

Ušetříte: 26 Kč 21 %

Naše cena: 99 Kč

Girl Online: On Tour

Autor: Zoe Sugg

Běžná cena: 317 Kč

Ušetříte: 32 Kč 10 %

Naše cena: 285 Kč

Love from Paris

Autor: Potter, A.

Běžná cena: 150 Kč

Ušetříte: 15 Kč 10 %

Naše cena: 135 Kč

YOU´RE THE ONE THAT I DON´T WANT

Autor: Potter, A.

Běžná cena: 168 Kč

Ušetříte: 17 Kč 10 %

Naše cena: 151 Kč

NOVELLE PER UN ANNO

Autor: Pirandello, L.

Běžná cena: 436 Kč

Ušetříte: 44 Kč 10 %

Naše cena: 392 Kč

ASSASSINIO SULL´ORIENT-EXPRESS

Autor: Agatha Christie

Běžná cena: 333 Kč

Ušetříte: 33 Kč 10 %

Naše cena: 300 Kč

Pracovní sešit k čítance 5/2

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 15 Kč

Ušetříte: 2 Kč 13 %

Naše cena: 13 Kč

Angličtina - slovník se zvířátky

Běžná cena: 399 Kč

Ušetříte: 104 Kč 26 %

Naše cena: 295 Kč

Magnetický svět angličtiny

Běžná cena: 199 Kč

Ušetříte: 46 Kč 23 %

Naše cena: 153 Kč

Angličtina nejen do auta – Ve městě + CDmp3

Běžná cena: 149 Kč

Ušetříte: 38 Kč 26 %

Naše cena: 111 Kč

Pracovní listy k učebnici Země ve vesmíru 5 - Člověk a jeho zdraví

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 31 Kč

Ušetříte: 3 Kč 10 %

Naše cena: 28 Kč

Anglická cvičebnica 2

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 1 217 Kč

Ušetříte: 329 Kč 27 %

Naše cena: 888 Kč

Žákovská knížka pro 4. ročník s obrázky Adolfa Borna

Autor: Adolf Born

Běžná cena: 19 Kč

Ušetříte: 2 Kč 11 %

Naše cena: 17 Kč

Zápisník - Nocturnelle Mini 100x140 Lined

Běžná cena: 405 Kč

Ušetříte: 41 Kč 10 %

Naše cena: 364 Kč

Pracovní sešit k čítance 5/1

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 15 Kč

Ušetříte: 2 Kč 13 %

Naše cena: 13 Kč

CHIARO! B1 esercizi supplementari + CD

Běžná cena: 388 Kč

Ušetříte: 233 Kč 60 %

Naše cena: 155 Kč

Pracovní listy k učebnici Rozmanitost přírody 4, 1.díl

Běžná cena: 33 Kč

Ušetříte: 4 Kč 12 %

Naše cena: 29 Kč

Finance a účetnictví Angličtina - Z edice Angličtina do ucha

Běžná cena: 490 Kč

Ušetříte: 132 Kč 27 %

Naše cena: 358 Kč

Písanka I pro 1. ročník Uvolňovací cviky - Cvičebnice k učebnicícm Živá abeceda, Cestička do školy

Autor: Marta Sonnbergová

Běžná cena: 28 Kč

Ušetříte: 3 Kč 11 %

Naše cena: 25 Kč

ELI PHOTO FLASHCARDS - English

Běžná cena: 378 Kč

Ušetříte: 38 Kč 10 %

Naše cena: 340 Kč

Číslice a tečky Pomůcka pro žáky k výuce matematiky v 1. ročníku ZŠ - Pomůcka pro žáky k výuce…

Autor: Marie Novotná

Běžná cena: 38 Kč

Ušetříte: 4 Kč 11 %

Naše cena: 34 Kč

Nová recenze

Podělte se o svůj názor na tento titul s ostatními čtenáři.

Otázka proti spamu


Proč nakoupit u nás?

  • 171 312
    titulů v katalogu
  • 3 946
    nakladatelů v katalogu
  • 7 846
    ukázek z knih
  • Osobní odběr
    prodejna Praha 4

Přihlášení uživatele